STUDIO

BMX studio je architektonický ateliér založený architektmi Martinom BIELIKOM a Katarínou MICHALKOVOU, spolupracujúcich s X kolegami  profesistami a klientmi. Hlavnými charakteristikami ateliéru sú precízna analýza, koncepčné riešenie, dialóg s klientom, premyslený návrh a zmysel pre detail. Tieto črty našej tvorby vnášame do každého projektu bez rozdielu jeho veľkosti.

AKO TVORÍME

Každý projekt je pre nás od začiatku do konca dialógom. Dialóg medzi architektom a investorom a architektúrou samotnou. Myslíme si, že na začiatku je najdôležitejšie klásť tie správne otázky a precízne uchopiť zadanie. Myšlienky všetkých zúčastnených strán postupne „približujeme“ až kým sa nepretnú v jednom bode, k spokojnosti všetkých.

ČO NAVRHUJEME

Vytvárame komplexné architektonické diela v rôznych veľkostných kategóriách a v prehĺbení projektovej dokumentácie podľa požiadavky klienta. Vždy nám však ide o symbiózu estetiky a funkčnosti, pretože „prostredie formuje ľudí“. Každé zadanie je preto pre nás osobné a našou vášňou je navrhovanie dobrej architektúry od konceptu až po detail.

Ale hlavne BAVÍ NÁS navrhovať s rozumom.

 

CHCEM PROJEKT OD BMX